CAN ÖZEL SAĞLIK LTD.ŞTİ., paydaşlarından Kişisel Verilerle İlgili Genel Aydınlatma Metinleri (OSGB, Poliklinik ve İlkyardım Eğitim Merkezi)’nde ve Personel İçin Aydınlatma Metni’nde açıklanan yollarla toplanan kişisel verilerin, gizliliğinin korunması için azami özen ilkesi çerçevesinde, gereken tüm idari ve teknik önlemleri almakta ve bu verileri, önlemlere uygun şekilde fiziksel ve/veya elektronik ortamda saklamaktadır.
CAN ÖZEL SAĞLIK LTD.ŞTİ., topladığı tüm kişisel verileri, ilgili mevzuata ve şirket politikalarına uygun olarak ve yukarıda adı geçen aydınlatma metinlerinde belirtilen şartlarda işler, saklar veya paylaşır. CAN ÖZEL SAĞLIK LTD.ŞTİ., işbirliği içinde olduğu kurum veya kuruluşlarla bilgi paylaşması halinde, bu şirketlerin CAN ÖZEL SAĞLIK LTD.ŞTİ.’nın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamak için gerekli önlemleri alır.
CAN ÖZEL SAĞLIK LTD.ŞTİ., tüm çalışanlarının da gizlilik politikasına uygun davranmaları ve bu konuda gereken hassasiyeti göstermesini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Çalışanlarımız eğitimler yoluyla hem kendi kişisel verileri hem de paydaşlara ait kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirilmektedir.
Bu politikada yer verilen taahhütler CAN ÖZEL SAĞLIK LTD.ŞTİ.’nın web sitesi ve diğer kanalları aracılığıyla paylaşılan bilgiler için geçerlidir. Bu sitede veya diğer kanallarda, başka web sitelerine link verilmesi halinde, link verilen web sitelerinin gizlilik ilkeleri ve kullanım şartları geçerli olup ilgili web sitelerinin ziyaret edilmesi nedeniyle uğranabilecek zarardan CAN ÖZEL SAĞLIK LTD.ŞTİ. sorumlu değildir.
CAN ÖZEL SAĞLIK LTD.ŞTİ., gizlilik politikasına yönelik prensiplerin, güncel tutulması ve başta ilgili mevzuata ve şirket politikalarına uygun hale getirilmesi için bu politikada düzenlenen hususları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.