Can Polikliniği

Polikliniğimiz, 07 Temmuz 1997 yılında Dr. Metin AYBAR ve Dr. Murat TOKA ortaklığı ile hizmete açılmıştır. Zamanla hizmet halkalarını ve fiziki şartlarını genişletmiş ve ‘’önce sağlığınız gelir‘’ sloganıyla ilk günkü heyecan ve gayretle çalışmalarını sürdürmektedir. Can Polikliniği; uygun fiyat , hızlı müdahale, kaliteli hizmet politikası olan bir sağlık kuruluşudur. SGK anlaşmamız yoktur

Hasta Muayenesi : Polikliniğimizde ayaktan teşhis ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Her yaş grubu hastamız kliniğimizde 08:00 – 00:00 saatleri arasında muayene ve tedavi olabilmektedir. Gözlem odalarımızda gün içinde hastalarımız tedavi maksatlı misafir edilebilmektedir.

Hemşirelik Hizmetleri : Enjeksiyon, pansuman, serum takma , idrar sondası , beslenme sondası takma, kulak delme, kulak yıkama gibi hizmetler tecrübeli sağlık personelimiz tarafından verilmektedir.

Küçük Cerrahi Müdahaleler : Sünnet , Apse açma , sütür atma – alma, yabancı cisim çıkarma gibi birinci basamak cerrahi işlemler lokal anesteziyle kliniğimizde yapılabilmektedir

Kan ve idrar Tahlilleri : Polikliniğimizde, bazıları kendi laboratuvarımızda, bazıları da çözüm ortaklarımızda olmak üzere tüm tahliller yapılabilmektedir. Uygun fiyat , hızlı ve doğru sonuç verme, temel ilkemizdir. İşinin ehli laborant personelimizle tahlil takipleriniz yapılabilmektedir.

Lütfen Randevu alınız.

Check Up : Check up programının amacı bireylerin yaş ve cinsiyetlerine göre henüz ortaya çıkmamış sağlık sorunlarının saptanması, toplumda en sık görülen bazı hastalıklar yönünden risk faktörlerinin belirlenmesi ve bireylerin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için önerilerde bulunulmasıdır. Genel muayene ve yaşına uygun yapılması gereken tahliller, akciğer grafisi , kalp grafisi şeklinde ekonomik genel bir sağlık kontrolüdür. ‘’ Lütfen arabanıza gösterdiğiniz hassasiyeti kendinize de gösteriniz ‘’

Röntgen : Polikliniğimizde, resmi mevzuatta müsaade edilen 100 mA lik röntgen cihazımızla radyografik tetkikler yapılabilmektedir. Ayrıca mobil röntgen aracımızla işyerinde, çalışanların akciğer grafileri çekilebilmektedir. Ayrıca akciğer grafileri pnömokonyoz okuyucusu hekimlerimiz tarafından raporlanabilmektedir.

İşe girişte istenen tetkikler : İşe girişte çalışanlarımızın yaptırmak zorunda oldukları , akciğer grafisi , odyometri testi , solunum fonksiyon testi, kalp grafisi, tetanoz aşısı, kan ve idrar tahlilleri, portör tahlilleri, göz muayenesi gibi tetkikler Pazar günü hariç saat 08:00 – 18:00 arasında haftanın altı günü uygun fiyata ve bekletmeden yapılabilmektedir.

Sağlık Raporları : İşe giriş raporları (Can OSGB : yan binamızda ) , Sürücü Belgesi Raporları, Sporcu Raporları, Kreş veya yurt kayıt için sağlık raporları verilebilmektedir.

Aşı Hizmetlerimiz: Tetanoz aşısı, Hepatit aşıları, Grip aşıları polikliniğimizde yapılan aşılardır.

Evde Sağlık Hizmetleri: Bu amaçla kurduğumuz yeni birimimizle, saat 09:00 – 21:00 arası kendi aracımızla adresinize gelip hasta muayenesi, tahlil, hemşirelik hizmetleri vb. sağlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz.

İlkeli ve işinin ehli olan kadromuzla sizlere hizmet verme şansı verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Özel Can Polikliniği Akkonak M. Fatih C. No: 91/Zemin Merkezefendi / DENİZLİ
Tel: 0 258 265 38 46 Faks: 0 258 265 97 27

info@canozelsaglik.com